Zioła Ojca Grzegorza Sroki | Maść Mumijo | Produkty Kapucyńskie

Furta Klasztorna

Zamówienia na Klasztorne Zioła oraz maść Mumijo składać można przy Furcie klasztornej, telefoniczne lub mailowo. Poniżej znajduje się tylko część dostępnych specyfików, aby przejść do katalogu ziół i produktów prosimy kliknąć przycisk po prawej stronie.

Furta klasztorna jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach : od 8:00 do 12:00 i od godz. 13:30 do 17:00, w niedzielę i uroczystości nieczynne. Gdy chodzi o sprawy pilne i ważne to o każdej porze można się kontaktować z bratem furtianem.

Kliknij, aby zamówić produkty e-mailem

Lub złóż zamówienie telefonicznie: 77 454 89 09 |  77 453 13 82

1. MAŚĆ MUMIJO - produkt niedostępny

Mumijo - od dawna znane w Tybecie i Chinach, gęsta elastyczna masa o odcieniach od żółto-brązowego do czarnego, ma żywiczny specyficzny zapach. W swoim składzie posiada 70% substancji organicznych - żywice, kwasy tłuszczowe, albuminy, oraz wiele biopierwiastków, enzymów, witamin i różnych inhibitorów.


ZASTOSOWANIE:

smarować miejsca chore 2-3 razy dziennie
smarować miejsca odbarwione na skórze i wystawiać je na słońce na kilka minut.
smarować ogniska łuszczycy 2-3 razy dziennie, szczególnie na noc.
występuje zwłaszcza u młodzieży, stosować maść na noc zamiast kremu.
smarować miejsca zaognione kilka razy dziennie.
smarować maścią na noc i lekko zabandażować.
smarować 2-3 razy dziennie.
wymoczyć stopy w ciepłej wodzie z mydłem i posmarować maścią.
nacierać na noc chore miejsca 10-15 minut maścią przez 25 dni. Powtórzyć kurację po przerwie 5 dniowej. Zakaz spożywania rabarbaru i szczawiu !
należy nacierać porażone miejsca po zdjęciu gipsu. Kurs leczenia około 1 miesiąca. Dzięki działaniu mumijo proces tworzenia otoczki kostnej i okres zrastania kości przyśpiesza się.
maść wcierać około 5 minut przez 20 dni. Ustalono, że przy wcieraniu maści i masażu obniża się zapalenie mięśni, zanika ból.

2. WYBRANE ZIOŁA OJCA GRZEGORZA SROKI

Krople Odtruwające

Skutecznie usuwają szkodliwe substancje z organizmu, dlatego polecane są chorym, którzy przez długi czas przyjmowali leki chemiczne zwłaszcza antybiotyki i preparaty przeciwnowotworowe.

Krople Geriatryczne

Pomocne są w leczeniu miażdżycy naczyń, niewydolności krążenia, choroby wieńcowej, zakrzepów i zastojów żylnych. Poprawiają sprawność fizyczną i umysłową u osób starszych.

Krople
Klasztorne

Pomocne są w zaburzeniach trawiennych spowodowanych nieprawidłowym wydzielaniem żółci lub niedostatecznym wydzielaniem soków trawiennych, oraz w leczeniu braku apetytu.

Krople Przeciwnerwicowe

Pomocne są w leczeniu nerwicy, bezsenności, bólów głowy, tików nerwowych. Łagodzą zaburzenia emocjonalne okresu przekwitania oraz napięcia przedmiesiączkowego.

Ziołowy balsam kręgowy

Pomocny w schorzeniach bólowych kręgosłupa, przeznaczony do masażu w stanach bólowych kręgosłupa, stawów, w mięśniobólach i nerwobólach.

Zioła na schorzenia kobiece

Regulują układ hormonalny, podgórze, wyrównują zaburzenia równowagi pomiędzy hormonami, działają łagodnie uspokajająco i przeciw skurczowo na mięśniówkę gładką.

Kapsułki ziołowe Lipobon

Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu w surowicy krwi, prawidłowe trawienie, oraz funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych.

Syrop Vernikabon (zioło - miodowy)

Wspomagający proces trawienia, i prawidłową pracę jelit u osób, u których występują pasożyty jelitowe. Oczyszcza jelita z bakterii i złogów.

Ziołowe kapsułki Venobon

Pomaga w utrzymaniu prawidłowego krążenia krwi w naczyniach żylnych i włosowatych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego ukrwienia mózgu.

3. Wybrane Zioła z Herbarium Świętego Franciszka

Syrop
krzemowy
ze stewią

Ma właściwości przyklejania do siebie wirusów i niesymbiotycznych organizmów chorobotwórczych, zapewnia elastyczność ścianek naczyń krwionośnych, powstrzymuje rozwój arteriosklerozy, obniża ilość kwasów tłuszczowych, jest przekaźnikiem energii.

Herbata ziołowa - Naturalny antybiotyk

Polecana jest przy infekcjach wirusowych i bakteryjnych, przy zmianach skórnych, trądzikowatych, egzemie, wysypkach. Herbatka ta stosowana jest z bardzo dobrym skutkiem przy prostacie, problemach z nerkami, grzybicy i paciorkowcach.

Bezalkoholowy tonik
wątrobowy

Pomaga usuwać toksyczne substancje z organizmu związane np. z nadużywaniem leków lub alkoholu. Poprawia proces rozkładu pożywienia, łagodnie wzmagając wydzielanie żółci w przewodzie pokarmowym.

4. WYBRANE PRODUKTY KAPUCYŃSKIE