Zioła Ojca Grzegorza Sroki | Maść Mumijo | Produkty Kapucyńskie

Furta Klasztorna

Furta klasztorna pełni rolę kancelarii, tam należy się zwrócić w celu zamówienia mszy lub zakupienia specyfików ziołowych, a także załatwienia wszelkich spraw.

Furta klasztorna jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach : od 8:00 do 12:00 i od godz. 13:30 do 17:00, w niedzielę i uroczystości nieczynne. Gdy chodzi o sprawy pilne i ważne to o każdej porze można się kontaktować z bratem furtianem.

Zamów produkty e-mailem lub telefonicznie:
77 454 89 09 | 77 453 13 82
Pobierz listę dostępnych ziół i produktów (PDF)

1. MAŚĆ MUMIJO

Mumijo - od dawna znane w Tybecie i Chinach, gęsta elastyczna masa o odcieniach od żółto-brązowego do czarnego, ma żywiczny specyficzny zapach. W swoim składzie posiada 70% substancji organicznych - żywice, kwasy tłuszczowe, albuminy, oraz wiele biopierwiastków, enzymów, witamin i różnych inhibitorów.


ZASTOSOWANIE:

smarować miejsca chore 2-3 razy dziennie
smarować miejsca odbarwione na skórze i wystawiać je na słońce na kilka minut.
smarować ogniska łuszczycy 2-3 razy dziennie, szczególnie na noc.
występuje zwłaszcza u młodzieży, stosować maść na noc zamiast kremu.
smarować miejsca zaognione kilka razy dziennie.
smarować maścią na noc i lekko zabandażować.
smarować 2-3 razy dziennie.
wymoczyć stopy w ciepłej wodzie z mydłem i posmarować maścią.
nacierać na noc chore miejsca 10-15 minut maścią przez 25 dni. Powtórzyć kurację po przerwie 5 dniowej. Zakaz spożywania rabarbaru i szczawiu !
należy nacierać porażone miejsca po zdjęciu gipsu. Kurs leczenia około 1 miesiąca. Dzięki działaniu mumijo proces tworzenia otoczki kostnej i okres zrastania kości przyśpiesza się.
maść wcierać około 5 minut przez 20 dni. Ustalono, że przy wcieraniu maści i masażu obniża się zapalenie mięśni, zanika ból.

2. WYBRANE ZIOŁA OJCA GRZEGORZA SROKI

Krople Odtruwające

Skutecznie usuwają szkodliwe substancje z organizmu, dlatego polecane są chorym, którzy przez długi czas przyjmowali leki chemiczne zwłaszcza antybiotyki i preparaty przeciwnowotworowe.

Krople Geriatryczne

Pomocne są w leczeniu miażdżycy naczyń, niewydolności krążenia, choroby wieńcowej, zakrzepów i zastojów żylnych. Poprawiają sprawność fizyczną i umysłową u osób starszych.

Krople
Klasztorne

Pomocne są w zaburzeniach trawiennych spowodowanych nieprawidłowym wydzielaniem żółci lub niedostatecznym wydzielaniem soków trawiennych, oraz w leczeniu braku apetytu.

Krople Przeciwnerwicowe

Pomocne są w leczeniu nerwicy, bezsenności, bólów głowy, tików nerwowych. Łagodzą zaburzenia emocjonalne okresu przekwitania oraz napięcia przedmiesiączkowego.

Ziołowy balsam kręgowy

Pomocny w schorzeniach bólowych kręgosłupa, przeznaczony do masażu w stanach bólowych kręgosłupa, stawów, w mięśniobólach i nerwobólach.

Zioła na schorzenia kobiece

Regulują układ hormonalny, podgórze, wyrównują zaburzenia równowagi pomiędzy hormonami, działają łagodnie uspokajająco i przeciw skurczowo na mięśniówkę gładką.

Kapsułki ziołowe Lipobon

Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu w surowicy krwi, prawidłowe trawienie, oraz funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych.

Syrop Vernikabon (zioło - miodowy)

Wspomagający proces trawienia, i prawidłową pracę jelit u osób, u których występują pasożyty jelitowe. Oczyszcza jelita z bakterii i złogów.

Ziołowe kapsułki Venobon

Pomaga w utrzymaniu prawidłowego krążenia krwi w naczyniach żylnych i włosowatych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego ukrwienia mózgu.

3. Wybrane Zioła z Herbarium Świętego Franciszka

Syrop
krzemowy
ze stewią

Ma właściwości przyklejania do siebie wirusów i niesymbiotycznych organizmów chorobotwórczych, zapewnia elastyczność ścianek naczyń krwionośnych, powstrzymuje rozwój arteriosklerozy, obniża ilość kwasów tłuszczowych, jest przekaźnikiem energii.

Herbata ziołowa - Naturalny antybiotyk

Polecana jest przy infekcjach wirusowych i bakteryjnych, przy zmianach skórnych, trądzikowatych, egzemie, wysypkach. Herbatka ta stosowana jest z bardzo dobrym skutkiem przy prostacie, problemach z nerkami, grzybicy i paciorkowcach.

Bezalkoholowy tonik
wątrobowy

Pomaga usuwać toksyczne substancje z organizmu związane np. z nadużywaniem leków lub alkoholu. Poprawia proces rozkładu pożywienia, łagodnie wzmagając wydzielanie żółci w przewodzie pokarmowym.

4. WYBRANE PRODUKTY KAPUCYŃSKIE